LED světelné kabely

Author: admin-vanocnidekorace-com  //  Category: Články

LED kabely jednoduše vyřeší váš problém, nemůžete-li najít vhodnou vánoční dekoraci, která nebude ani příliš nápadná, ani nebude vyžadovat vysoké náklady na provoz a budete-li chtít, využijete ji i mimo vánoční sezónu.

LED světelné kabely vynikají univerzálností svého využití – jako vánoční dekorace jsou přímo stvořené – můžete s jejich pomocí zvýraznit obrys svého domu, případně okna či výlohy. Díky LED technologii vynikají svou úsporností, nepřehřívají se a diody v nich umístěné mají obdivuhodnou životnost.


Vybrat si můžete z široké škály nabízených barev, k dispozici jsou také kabely o různých délkách. Nabízíme kabely, které jsou jako stvořené pro použití během vánočních svátků, například ty, které mají stříbřitou nebo jantarovou žlutou barvu, jež přechází dozlatova. Šikovné jsou ale také modré LED kabely, které se dají využít opravdu univerzálně.
LED světelné kabely jsou na rozdíl od LED pásků pevné a voděodolné, a tím pádem jako stvořené k využití v exteriéru.

Vánoční ozdoby

Author: admin-vanocnidekorace-com  //  Category: Články

Na trhu dnes najdeme velké množství vánočních ozdob od klasických koulí, přes slaměné a jiné přírodní ozdoby až po skleněné ozdoby. Zdobení vánočního stromku má velké tradice, dříve se používali výhradně přírodní materiály jako je dřevo, papír, sláma, či ovoce. Moderní ozdoby se vyrábějí převážně z plastu. Na výběr je mnoho povrchových úprav. Klasikou jsou hladké lesklé ozdoby, velmi oblíbené jsou v poslední době ozdoby s glitry.

vánoční ozdoby koule

Pro venkovní vánoční výzdobu se používají speciální vánoční ozdoby do exteriéru, převážně koule. Na obecní a městské stromy se vzhledem k velikosti jehličnanů používají vánoční koule o průměru 20-30cm. doporučujeme takový strom vybavit také vánočním osvětlením.

V domácím prostředí se používají menší průměry vánočních koulí od 3,5cm do 10cm. Specialitou jsou LED světelné vánoční ozdoby, které mohou nahradit světelné řetězy a jsou velice efektní.

vánoční světelné ozdoby LED vánoční světelné ozdoby LED vánoční světelné ozdoby LED

E-shop na vánoční dekorace, osvětlení a ozdoby najdete zde: E-SHOP VÁNOČNÍ DEKORACE