Venkovní vánoční ozdoby

Author: admin-vanocnidekorace-com

vánoční kouleŠťastné a veselé Vánoce se neobejdou bez dokonalé vánoční výzdoby. Každá hospodyně nebo obchodník se snaží vyzdobit pro sebe, rodinu nebo své zákazníky nejen interiéry svého obydlí nebo obchodu, ale i venkovní prostory. Dlouhé zimní večery se tak můžeme kochat pestrou vánoční výzdobou.

Při zdobení exteriérů však musíme volit vánoční dekorace a osvětlení určené pro venkovní využití, aby bylo odolné proti mrazu, sněhu a dalším nepříznivým klimatickým podmínkám. Od firmy EuroPalms lze zakoupit kvalitní venkovní vánoční ozdoby, vyrobené z odolného materiálu s dlouhou životností.

Mezi tradiční vánoční ozdoby patří vánoční koule. V nabídce EuroPalms najdete vánoční koule všech různých velikostí (např. i pro velké vánoční stromy o velikosti 30 cm) a všech možných barvách. Prodávají se po jednotlivých kusech nebo menší kouličky v balení po 6-48 kusech. Vybrat si můžete dle svého vkusu vánoční ozdoby s lesklou nebo matnou povrchovou úpravou. V poslední době jsou oblíbené vánoční koule s metalickým povrchem dozdobené třpytícími se glitry.

Venkovní vánoční ozdoby se hodí k zavěšení na živé i umělé vánoční stromy, keře a girlandy.

Vánoční výzdobu s vánočními koulemi je vhodné doplnit také o vánoční osvětlení – vánoční řetězy, které zvýrazní lesk a třpyt vánočních ozdob a společně vytváří krásnou vánoční atmosféru.
vánoční koule sada